Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії

Практичний курс в Лондоні дозволяє учням повноцінно відчути соціальну поведінку британців, їх звичаї та культуру. Навчальну практику доповнює місцева вишуканість манер, пунктуальність та надзвичайна ввічливість, що формує справжні цінності та життєвий досвід у школярів. Завдяки продуктивним екскурсійним програмам, учні мають чудову нагоду отримати кваліфіковану допомогу від носіїв мови для набуття необхідних навичок вербального і комунікабельного спілкування.                                                                     Все краще почуте, побачене та відчуте серцем, залишає свій добрий слід в поведінці учнів, їх відношенні до батьків, товаришів, один до одного, допомагає пройнятися повагою та любов’ю до людей інших країн..

“An Englishman, even if he is alone, forms an orderly queue of one…
George Mikes
English writer