Мовні табори

Внутрішнє відчуття відпочинку - запорука творчого натхнення, джерело енергії для нових досягнень, тому уміння відпочивати – одна із головних цінностей позашкільного навчального закладу “Британська мовна школа “Ismart”.

Виключно для своїх учнів щороку організовуються англомовні табори на узбережжі Чорного моря в Коблево та  Середземного моря на острові Кіпр. Насолоджуючись теплим морем, школярі активно діляться своїми роздумами, ідеями та цікавим досвідом власного дозвілля, створюють креативні проекти та  реалізовують творчі задуми. Насичена організація дня з непересічними подіями, активними забавами включає систематичне повторення всієї лексики та граматичного матеріалу, вивченого протягом року. Англомовні майстер-класи, квести, прогулянки на природі, щоденне плавання в басейні – унікальна можливість поєднати відпочинок з навчанням. Іноземна мова стає частиною веселого дозвілля в колі друзів.

“Summer afternoon, summer afternoon; to me those have always been the two most beautiful words in the English language...
Henry James
American writer