Країни Європи

Практичні  заняття в різноманітних  куточках Європи давно стали улюбленими серед учнів позашкільного навчального закладу “Британська мовна школа “Ismart”. Сприйняття мови на слух, читання англійською, усне спілкування не обмежується аудиторіями та часом занять. Мова оточує учнів скрізь: в готелях, в магазинах, в кафе і ресторанах, в аеропорту і на станціях. Завдяки цьому вагомому фактору зникає страх перед іноземною мовою, учні активно вживають англійську в повсякденних ситуаціях, швидко звикають до її звучання та із легкістю позбуваються мовного бар’єра.  Подібна практика дозволяє школярам спостерігати за внутрішніми тенденціями країни, в якій вони перебувають, формувати власне ставлення та проявляти інтерес до культурно-суспільного надбанням народу, його національних традицій. При виборі об'єктів для проведення екскурсій враховуються шкільні знання та вікові особливості групи.

“Study history, study history. In history lies all the secrets of statecraft…
Winston Churchill
Prime Minister of the United Kingdom