Графік заходів

Вивчення англійської мови в позашкільному навчальному закладі Британська мовна школа Ismart активно супроводжується практичними заняттями, як на території України, так і поза її межами. Навчальна практика пропонується батькам, як додаткова можливість дитині удосконалювати навички вільного спілкування. Бездоганна організація візитів до відомих столиць Європи, їх визначних пам’яток дозволяє учням поєднувати навчальний процес із  культурним відпочинком.                                     Співпраця із досвідченими  екскурсоводами, креативні заняття із викладачами з англомовних країн формують у школярів уміння вільного використання набутих знань в житті. Це дає змогу кожному стати більш самостійним, вміло висловлювати свої думки, бути цікавим співбесідником, рівно почуватись в різних колективах, завжди відчуваючи себе особистістю.

If you don't travel the world and see as much of it as you can - see different characters in different situations - then how are you going to learn? I figured the best way to do that was to explore as much as I could...
Joshua Sasse
British actor