Перша сучасна розумна мовна школа
Ismart FB

Методики навчання

Адміністрація BLS “Ismart” в своїй діяльності  керується не лише загальними нормами педагогічного відбору, а й власними цінностями. Викладачі – найкращі друзі учнів. Сучасність та енергійність допомагає їм враховувати інтереси кожної дитини та з легкістю розвивати комунікативні уміння і навички учнів, допомагаючи їм за короткий проміжок часу познайомитись зі своїми друзями та відчувати себе розкуто і невимушено.

Широкий світогляд, принциповість і стійкість переконань, громадянська активність і цілеспрямованість, національна самосвідомість, патріотизм і толерантність щодо інших народів і культур, гуманізм і соціальний оптимізм, високий рівень відповідальності та працелюбність є запорукою дружньої методики викладання в BLS “Ismart”.

BLS “Ismart” скасовано систему оцінювання і можливість отримання поганих відміток, методика викладання базується виключно  на принципах позитивного заохочення!