Перша сучасна розумна мовна школа
Ismart FB

OUR SMART STUDENTS!

Навчальний рік 2016-2017 для розумників Британської англомовної школи Ismart  видався щедрим на здобутки. Результатами плідної праці учнів стали яскраві перемоги в олімпіадах та тестуваннях.

Серйозний підхід до вивчення іноземної мови продемонстрували старанні Розумники як початкової так і середньої та старшої школи, за що були відзначені незалежними експертами. Цінні призи та подарунки надійшли до школи на ім’я переможців та потрапили до рук кожного переможця.

Найкращі проектні роботи прикрашають стіни шкільних кабінетів.

Вітаємо наших переможців Оліфан Марію та Шеденко Євгена, які завдяки високим рейтингам своєї успішності отримали в подарунок від Ismart безкоштовний відпочинок в наших англомовних таборах на узбережжі Чорного моря.  Бажаємо творчого натхнення на нові досягнення та здобутки!