Перша сучасна розумна мовна школа
Ismart FB

OUR SMART FUTURE

Вивчати англійську мову та розумітии головні  цінності людства –  вже давно стало головною метою Розумніків Британської англомовної школи “Ismart”.

Креативні уроки, створені не лише на лексичних та граматичних формах, а й на умінні проводити аналіз та оцінку діяльності всього суспільства створили новий підхід до навчання. Маленькі Розумники вчаться англійською мовою  не лише міркувати, а й навіть прогнозувати.

Таким чином проект «Наше майбутнє»  дозволив учням закріпити свої уміння та навички, при цьому ще й створити нову модель майбутнього. Передати інновації, можливі зміни екологічного та економічного стану планети, відновити етнічні традиції справедливості та високої моралі, а головне донести можливі покращення устами молодого покоління – стало головною метою проектної роботи!

Варто зазначити, що створені проекти та пропозиції  були оцінені молодими та талановитими громадянами Сполучених Штатів Америки, які об’єктивно присвоїли високу оцінку креативним ідеям старанних Розумників.

Наразі, всі творчі роботи відправлено на всезагальний конкурс  “THE PROJECT COMETITION 2017 – OUR FUTURE “ від видавництва Oxford University Press.

Вболіваємо за наших  сміливих Розумників!