Welcome to the oldest university in the English-speaking world

Потрапити до “Оксбріджу”  (Оксфорду та Кембриджу) - мрія кожного учня “Британської мовної школи “Ismart”.

23 листопада 2018 року, група школярів відвідала “вчений світ” - найкращий університет Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (The Complete University Guide League Tables) та відомий у всьому світі Оксфордський університет.

Цей день увійшов в історію мовної школи як  “довгоочікуване свято”.

Знайомство зі славетним містом, культурою студентського життя та візити до найбільш популярних коледжів стали справжньою важливою подією для  кожного учня. Дослідження субкультури та  поведінки оксфордських студентів  сприяло  інтеграції українських школярів в стиль життя британців, даючи можливість відчути себе справжніми англійцями на час подорожі.

Оксфордський університет здивував своєю могутністю, величчю та масштабністю в 38 коледжів, де кожен має свою церкву, бібліотеку, гуртожитки та видатних викладачів-тьюторів (опікають своїх студентів) із Королівського товариства та Британської академії.

Учні вивчали  виникнення релігійної освіти та створення монастирів, які стали відомими коледжами.  Завітали до найбільшого коледжу “Christ Church”, який побудували 101 монах. В ньому  навчалися відомі вчені, політики Британії та письменники, серед яких відомий Луїс Керролл. Школярі побували в трапезній залі,  де проходили зйомки фільмів про Гаррі Поттера.

Корисним поєднанням із візитами до коледжів стала прогулянка до Оксфордського замку, Бодліанської бібліотеки, вежі Карфакс та до музею Ешмолеан.

Чудово було спостерігати як учні все більше і більше схилялися до думки, що освіта має певне домінування над іншими галузями, оскільки кваліфіковані фахівці – запорука справжнього успіху в кожній спеціальності.  Бажання досягнути відмінних результатів стало справжньою мотивацією для кожного учня.

Гідна  освіта є початком щасливого майбутнього.

“I was lucky to get to Oxford. I am now an honorary fellow of my old college, which is nice, particularly for a colonial like me…
 Justin Cartwright
English novelist