Welcome to the British Empire!

Свої довгоочікувані осінні канікули учні Британської мовної школи “Ismart” присвятили вивченню англійської мови, пізнаючи її могутність і важливість в політичному, економічному, науковому, спортивному житті всього світу.

Активне вдосконалення набутих мовних знань відбулось на території заморських земель наймогутнішої Британської імперії -  на колоритному острові Кіпр. Тут і в сьогодення збереглись англійські колонії, де сучасне населення постійно розмовляє англійською, підтримує королівські традиції та навіть користується загальними правилами лівостороннього дорожнього руху.

Насолоджуючись справжнім літнім сонцем на узбережжі Середземного моря,  учні поєднували вивчення іноземної мови із візитами в історичні місця.  Школярі відвідали славетний Лімасольський замок, в якому англійський король Річард Левове Серце уклав шлюб.

Культурні прогулянки екзотичним містом були доповнені активним спортивним дозвіллям. За підтримки школи плавання “KievCitySwim” щоденно проводились професійні тренування з плавання в Олімпійському п’ятдесятиметровому  басейні.

Поглиблене вивчення історії Кіпру дозволило учням познайомитись з Османською імперією, завдяки якій британці почали господарювати на острові. Сонячний  відпочинок був вдало поєднаний із культурною програмою по Анкарі, яка була обрана столицею першим президентом турецького народу - Ататюрком.  Відчути справжній дух османців  учні змогли в історичному районі Хамамоню, де збереглись найстаріші мечеті та залишився незмінним стиль життя мусульманських столичних мешканців.

Осінній відпочинок став показовим щодо важливості англійської мови, що поліпшило ставлення учнів до навчання та мотивувало їх на здобування нових знань і вдосконалення мовних навичок.

Як чудово, коли зручності навколо себе можна створити самостійно завдяки своїм комунікативним умінням!

“Teaching the history of the British Empire links in with that of the world: for better and for worse, the Empire made us what we are, forming our national identity. A country that does not understand its own history is unlikely to respect that of others…
Antony Beevor
British historian