Welcome to the Austria - Hungary Empire

До справжньої перлини Європи завітали школярі позашкільного навчального закладу “Британська мовна школа “Ismart”. Справжнім теплом учнів зустрів Будапешт – місто з джерелом рукотворних шедеврів та сердечністю і щирістю народу.

Комунікабельні та гостинні мешканці вже за декілька днів наповнили досвід школярів вірою в збагачення власної культури та збереження її самобутності за будь-яких умов та історичних подій. Цікаві історії були почуті про наполегливість населення щодо збереження культурних цінностей.  Це дозволило нації створити унікальні надбання. Переконатись в цьому зміг кожен учень, відвідавши пам’ятні куточки міста, починаючи від Королівського палацу закінчуючи емоційною прогулянкою по Дунаю.

Уроки  англійської повністю присвячувались історії Європи. Екскурсії були доповнені веселими розвагами в міському аквапарку, який вважається найбільшим в Східній Європі.

Родзинкою подорожі став вишуканий Відень, де навіть в наші часи відчувається дух імператорського правління. Чарівний світ цісарсько-королівської резиденції Бельведер та пишний зовнішній вигляд самого міста продемонстрували могутність славетних австрійських аристократів, володарів Австро-Угорської імперії, історію якої активно вивчали англійською учні.

У житті учнів позашкільного навчального закладу “Британська мовна школа “Ismart” подорожі завжди відіграють важливу роль. В  процесі вивчення англійської мови в іншій країні школярі формують нові враження, підсилюють заряд душевної і фізичної бадьорості та покращують стан власного здоров'я. Учні отримують найцінніший досвід у своєму житті.

“Study history, study history. In history lies all the secrets of statecraft…
Winston Churchill
Prime Minister of the United Kingdom