The language of fairy tales

Надзвичайно теплою була зустріч учнів позашкільного навчального закладу “Британська мовна школа “Ismart” зі школярами Чернівецької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №22.
Справжньою країною казок зустрічали учні Чернівецької школи гостей із Києва. Сюжети улюблених із дитинства казкових історій лунали англійською мовою в шкільних стінах та були доповнені талановитими виступами учнів: оригінальними танцювальними номерами та дзвінким дитячим співом.
Вихованці Ismart відвідали творчий літературний урок, в рамках якого учні молодшої школи декламували власні вірші та співали свої пісні. На урок до школярів завітала лауреат літературно-мистецької премії імені Ольги Кобилянської – Жанна Одинська. Свою відому книгу “На життєвих вертикалях” відома ведуча телебачення “Буковина”, презентувала для бібліотеки позашкільного навчального закладу “Британська мовна школа “Ismart”.

Завершення теплої зустрічі став етнічний майстер-клас англійською з виготовлення мотанок. Обмінявшись дружніми враженнями, школярі Ismart та учні Чернівецької школи вирушили до центральної площі, де разом насолоджувались історією міста та частували смачні буковинські смаколики.
Позашкільний  навчальний заклад “Британська мовна школа “Ismart” виражає глибоку подяку директорові Чернівецької школи №22 та педагогічному колективу за зміцнення міжрегіонального співробітництва, вірність традиціям, активну участь та високий професіоналізм в організації гостинної зустрічі школярів із міста Києва!

“The language of friendship is not words but meanings…

Henry David Thoreau
American author