Shakespeare's times

Вивчати англійську мову завжди цікаво, коли знайомишся із національними героями країни, які збагачували мову новою лексикою та були засновниками відомих слів та популярних  імен. Сучасні тенденції визнають відомого драматурга Вільяма  Шекспіра, як світовий бренд, який говорить  сам за себе найпопулярнішими виставами, екранізаціями, постановками. Проте фразеологізми і словотвори в англійській мові найкраще сприймаються та запам’ятовуються завдяки чіткому розумінню того, як динамічно розвиваються сучасні суспільства і як важливо регулярно звірятися з відправними точками гуманності, заданими творцем, що вже пройшли перевірку часом.

Отож, школярі Британської мовної школи “Ismart”  вирушили до мальовничого куточка Старої Англії у місто Стратфорд-на - Ейвоні. Завітавши до рідної домівки відомого драматурга та прослухавши чудове виконання його п’єс місцевими мешканцями, учні звернулись до ігрових практик, адже п’єси Шекспіра створені перш за все для сцени, а під час читання у них можна помітити  ще й багато захопливих деталей.

Навіть молодшим школярам із легкістю вдавалось підібрати факти з сучасної історії, щоб наблизити тексти до реального життя. Відшукали і готові рішення в п’єсах, справжнє завірення у тому, що маючи волю, рішучість і віру, ми здатні знайти вихід навіть із найбільш складних,  непередбачуваних ситуацій.   Із захопленням працювали школярі на уроці мислення англійською мовою. Культурна  програма виявилась на стільки наповненою, що жодних перевантажень з боку комунікативних вправ ніхто не відчув.

Легке спілкування під час чаювання в саду Вільяма Шекспіра, цікаві атракції в домівках драматурга та весняна прогулянка вздовж річки Ейвон надихнули учнів на створення цікавих п’єс. Можливо, у майбутньому декому з них вдасться наповнити  театральне середовище власними шедеврами.

“Listen to many, speak to a few…
 William Shakespeare
English dramatist