Scotland Forever!

Кожного року школярі Британської мовної школи “Ismart”  знайомляться з особливостями різних святкувань та традицій.

Пізнавати незвичайність  містичного Гелловіну учні вирішили в найкрасивішій, найвеличнішій столиці Шотландії – в Единбурзі. Увінчане замками, гранітними скелями та незвичайним історичним антуражем  місто здивувало учнів своїм шармом та унікальністю.

Під час візиту до королівської резиденції Голіруд Гаус, школярам розповіли про таємниці озера Лох-Несс та познайомили із колоритом насиченого життя кельтів.

Прогулялись учні і по Королівському шляху, який долали у свій час відомі монархи від Единбурзького замку, де відчули справжній дух історії, легендарних боїв та романтичних руїн.

Піднявшись до монумента Нельсона, насолодились чудовими драматичними пейзажами суворих гір, зелених долин, мальовничих пагорбів і порізаної берегової лінії узбережжя.

Школярі побачили місто приголомшливого розмаїття, де можна знайти практично повний набір туристичних атракціонів серед казкових замків та чудових природніх ландшафтів. Доповнили подорож неймовірні  романтичні історії: одне з найстаріших дерев у світі, непокірна волелюбність шотландців, міфічна тварина як національний символ, велика кількість першовідкривачів, а також любов до легенд і міфів.

дата публікації: 10.03.2020