Our smart autumn

Активним виявився початок навчального року в “Британської мовній школі “Ismart”.

Пізнати історичні таємниці власного міста зібрались команди школярів, які наполегливо виконували цікаві англомовні завдання з метою відшукати шлях до найбільш історичного куточка Києва.

Англомовний квест було розпочато із головної брами столиці – Золотих Воріт. Весь шлях пролягав вздовж ліній фортифікації давнього Києва через міську стіну, а нині центральну вулицю – Ярославів Вал.

Команди розглядали історичні споруди, шукали відповіді на стінах пам’яток архітектури та вуличних скульптурах. Школярів супроводжувала мешканка Британії, яка гортаючи сторінки історії, разом із учнями розв’язувала загадки  та  прокладала шлях навколо  Стародавнього міста.

Панорами Старокиївської гори, місць заснування Києва,  Пейзажної алеї, прокладеної по лінії оборонних валів міста, виявились справжніми мальовничими куточками, які наповнили учнів гордістю за рідне місто. Казковим доповненням англомовної подорожі стали  цікаві пригоди та знахідки, серед яких домашні улюбленці, відомі герої історичних легенд, казок та мультфільмів

Завдяки своїм знанням учні швидко досягли своєї мети та прибули до Національного музею історії України.

Захоплюючий англомовний квест у поєднані із вільним спілкуванням англійською дозволив всім учням відновити свої знання після тривалого відпочинку, заглянувши за лаштунки рідного міста.

“There is a harmony in autumn, and a luster in its sky, which through the summer is not heard or seen, as if it could not be, as if it had not been!
Percy Bysshe Shelley
English poet