Перша сучасна розумна мовна школа
Ismart FB

FROM KRAKOW WITH LOVE…

Учні Британської англомовної школи Ismart  завітали до справжнього королівського міста Кракова.               Весняні канікули Розумники провели, милуючись багатостолітньою європейською архітектурною.

Старе місто, Королівська дорога, Барбакан , Флоріанські ворота, Марьяцький костел, Вавель, береги річки Вісли та справжній вогонь із пащі дракона – все це охопили своєю культурною програмою Розумники Британської англомовної школи Ismart . Учні вивчали англійську, знайомлячись з історією та культурою Польщі. Навчальна програма була доповнена спортивними тренуваннями  з плавання в одному із міських басейнів Кракова під керівництвом школи плавання KievCitySwim.

Неймовірні емоції, ностальгію  та сувеніри привезли до Києва наші Розумники. Та справжнім результатом плідної праці став спільний командний проект – стінгазета “From Krakow with Love…”